Úvěry a půjčky všech druhů, od bank i nebankovní


Identifikační údaje:
jméno nebo název:Finance-on-line.cz s.r.o.
IČ:25396242
DIČ:CZ25396242
adresa-sídlo:Pobřežní 16/18 16/18, Praha - Karlín, 18600, Česko CZ
email:fol@finance-on-line.cz
www:http://finance-on-line.cz
E-shop:http://uvery-on-line.cz


Popis:

Pro občany i podnikatele, vč. těch v registrech, veškeré úvěry a půjčky, bankovní i nebankovní, hypoteční k bydlení, americké hypotéky účelové i hotovostní, též částečné či zcela bez prokazovaní příjmu. Lze vyplatit i exekuce a složitá zástavní práva.Specifikace činnosti

Zprostředkování koupě pozemků pro výstavbu, realizace prodeje nemovitostí v tísni, vč. obstavených z titulu exekucí, prodej nemovitostí v konkursní podstatě, prodej výrobních, administrativních a komerčních objeků.Zajištění financování pro kupující.PobočkyNabídka úvěrů pro vás a na cokoliv...


Vyřízení úvěrů on-line; tj. po internetu, telefonu a poštou. Osobně se dostavíte až k podpisu úvěrové smlouvy. BEZ POPLATKŮ!!!

Americké hypotéky - neúčelové úvěry
Tyto úvěry slouží k financování jakékoliv potřeby klienta, účel úvěru nikde neuvádíte. Úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti. Úvěr lze poskytnout buď s prokázáním příjmů, s částečným prokázáním příjmů nebo zcela bez prokazování příjmů. Úvěr lze poskytnout od 150.000,- Kč do 5,000.000,- Kč. Splatnost úvěru je 1-20 let.

Informace = Z D E =

Hypoteční úvěry na bydlení
Tyto úvěry slouží pro zajištění vlastního bydlení pro klienty, ať již koupi, výstavbu či rekonstrukci nebo vypořádání majetkových poměrů k nemovitosti (rozvod, dědiství, atd.). Úvěr je vždy zajištěn zástavním právem k nemovitosti. Úvěr lze poskytnout od 300.000,- Kč do 8,000.000,- Kč. Lze poskytnou 100% hypoteční úvěr. Splatnost úvěru je až 30 let. Úvěr lze poskytnout buď s prokázáním příjmů, s částečným prokázáním příjmů nebo zcela bez prokazování příjmů.

Informace = Z D E =

Úvěry na komerční nemovitosti
Tyto úvěry jsou určeny na koupi, výstavbu, rekonstrukci komerčních nemovitostí. Úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti. Úvěr lze poskytnout buď s prokázáním příjmů, s částečným prokázáním příjmů nebo zcela bez prokazování příjmů. Výše úvěru je od 300.000,- Kč do 8,000.000,- Kč. Splatnost úvěru je až 20 let..

Informace = Z D E =

Nebankovní střednědobý úvěr - pro žadatele s negativním záznamem v registrech
Tyto nebankovní úvěry ve výši od 100.000 Kč až do 10 milionů Kč (individuálně i více) jsou určeny zejména žadatelům s negativními záznamy v registrech. Úvěr lze poskytnout na potřeby bydlení, na úhradu dřívějších úvěrů či jiných závazků, i jako hotovostní – bez uvedení účelu. I žadatelům s částečným či bez prokazování příjmů. Splatnost úvěru je od 3 měsíců do 8 let.

Informace = Z D E =

Řešení exekucí a zástavních práv
Naše společnost zajišťuje řešení exekucí a některých problematických zástavních práv, váznoucích na nemovitostech. Podmínkou je, že zájemce nesmí být předlužen. Naše společnost pro klienta zajistí nejprve bankovní dlouhodobý nebo nebankovní střednědobý úvěr oproti zástavě nemovitosti a následně zajistí krátkodobou nebankovní půjčku na vyplacení zástavy (exekuce) od nebankovního subjektu. Úvěr musí být zajištěn zástavním právem k nemovitosti.

Informace = Z D E === Najdete nás zde ==TOPlist